Collection: Dried Fruit
-
Dark Sweet Bing Cherries
Regular price $17.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $17.99 USD -
Date and Almond Roll
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USD -
Date And Nut Roll
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USD -
Dates with Pits
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Deluxe Mixed Fruit
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Diced Apples
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Diced Apricot (Turkish)
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Diced Cranberries
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Diced Mango
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.99 USD -
Diced Papaya
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
Diced Pineapple
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Dried Cranberries
Regular price $5.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.25 USD -
Dried Kiwi Slices
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Dried Nectarines
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Dried Persian Limes
Regular price From $3.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.99 USD -
Dried Sliced Mango
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $6.99 USD -
Dried Tart Pitted Cherries
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Fancy Fruit Mix ( No Prunes)
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Glazed Apricots
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD -
Goji Berries
Regular price $17.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $17.99 USD -
Golden Raisins
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
Greek Figs String
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Jumbo Peaches
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
Jumbo Pears
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD